ESCO Plus – audyt energetyczny

Doradztwo w zakresie efektywności energetycznej. Audyty i badania termowizyjne.

Kontakt:
+48 606 236 794

System nawadniania ogrodu do samodzielnego montażu

System nawadniania ogrodu do samodzielnego montażu

System nawadniania ogrodu do samodzielnego montażu to oferta skierowana do osób, które w jakiejś części chcą wykonać system nawadniania ogrodu. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb:

  • jeśli wystarczy Ci sam projekt, to przyjeżdżamy wykonujemy pomiary ogrodu, dobieramy urządzenia, przysyłamy całość z instrukcją montażu
  • jeśli nie jesteś wszystkiego pewien, poza pomiarami i doborem, możemy poskładać najważniejsze elementy – elektrozawory, rozdzielacze, studnie, automatykę i zostawimy Ci rozprowadzenie instalacji po ogrodzie – jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich potrzeb

 

Co daje system nawadniania ogrodu?

System nawadniania ogrodu to rozwiązanie, które sprawi, że Twój ogród będzie idealny. Podstawą dobrego systemu jest projekt – to nasza część pracy, która polega na doborze odpowiednich urządzeń dostosowanych do Twojego ogrodu. Całość dobieramy tak, aby każda roślina otrzymała odpowiednią ilość wody.

Właściwie zaprojektowany system  zapewnia odpowiednie dawkowanie wody w całym ogrodzie. Automatyka systemu nawadniania sprawia, że ogród podlewany jest wtedy kiedy potrzeba – jeśli pada deszcz, system nie zostanie uruchomiony.

Komfort użytkowania nie musisz już więcej stać i podlewać ogródek, system zrobi to za Ciebie. Stosując system automatycznego nawadniania to Ty decydujesz, o której godzinie ogród ma być podlany.

Serdecznie zapraszamy do współpracy: info@escoplus.pl