ESCO Plus – audyt energetyczny

Doradztwo w zakresie efektywności energetycznej. Audyty i badania termowizyjne.

Kontakt:
+48 606 236 794

O nas

O nas:

Jesteśmy na rynku już kilka lat. Wykonujemy audyty energetyczne, audyty efektywności energetycznej oraz badania termowizyjne. Wraz ze zdobytym doświadczeniem okazało się, że dopiero w grupie specjalistów, wymieniając się wspólnymi doświadczeniami możemy naszym klientom zapewnić merytoryczne wsparcie, które pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów. Dlatego powstało ESCO Plus. Obecnie jako grupa specjalistów oferujemy wykonanie audytu, ekspertyzy, oceny energetycznej na najwyższym poziomie.

Nasz zespół tworzą inżynierowie pasjonaci. Lubimy swoją pracę, każde nowe zlecenie to możliwość poznania nowych osób i zdobycia nowych doświadczeń. W naszej pracy najbardziej budujące są sukcesy Zleceniodawców. Nie jest ważne czy dostaniemy zlecenie, ale jak je wykonamy. Osiągnięte oszczędności, wdrożone i sprawdzone w praktyce modernizacje naszych partnerów są dla nas motorem do dalszej pracy i nowych zleceń!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:

 

Naszym zespołem kierują:

Jakub Ciechalski – główny audytor, mgr inż. Politechniki Warszawskiej wydziału Mechaniki Energetyki i Lotnictwa, specjalność Energetyka, kieruje grupą audytorów, prowadzi audyty efektywności energetycznej.

Adam Jankowiak – kierownik projektu, doświadczenie zdobywał w wielu dziedzinach budownictwa oraz klimatyzacji i wentylacji, obecnie koordynuje nasze projekty.

Klara Ebel – administracja i marketing, głównymi zadaniami jest prowadzenie bieżących spraw biurowych oraz

W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, fachowcy w swojej dziedzinie, często z wieloletnim doświadczeniem. Głównie są to osoby z wykształceniem technicznym, osoby które  niejednokrotnie miały okazję brać udział w ciekawych, skomplikowanych technicznie projektach.

– specjaliści od budynków;

– specjaliści od instalacji wod-kan;

– specjaliści od instalacji elektrycznych;

– specjaliści od klimatyzacji i wentylacji

– specjaliści od silników spalinowych;

– specjaliści od spalania paliw;