ESCO Plus – audyt energetyczny

Doradztwo w zakresie efektywności energetycznej. Audyty i badania termowizyjne.

Kontakt:
+48 606 236 794

Kontakt

ESCO Plus – serdecznie zapraszamy do kontaktu

W Esco Plus pracuje zespół specjalistów wykonujących: audyty energetyczne, audyty remontowe, audyty elektryczne, audyty efektywności energetycznej, badania termowizyjne. Doświadczenie, oraz wykształcenie techniczne to pewność, że zlecone nam prace są wykonywane rzetelnie. W ostatnim czasie prace audytorskie rozszerzyliśmy o doradztwo w dziedzinie budowy domów jedno i wielorodzinnych.

Zgłaszając się do nas możesz skorzystać z wiedzy wysokiej klasy specjalistów, którzy w skuteczny sposób i zgodny z rzeczywistością dobiorą i zaprojektują, a jeśli potrzeba wykonają instalacje w Twoim domu – rekuperacji, ogrzewania, czy klimatyzacji. Mając bogate doświadczenie w pracy ze skomplikowanymi instalacjami w dużych obiektach, w optymalizacji pracy takich instalacji – możemy pomóc przy budowie, czy remoncie Twojego domu.

Gdzie działamy?

Zespół Esco Plus pracuje na terenie całej Polski, mniejsze projekty i zlecenia obsługujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego – w Warszawie oraz jej okolicach, realizujemy również wiele zleceń na terenie woj. wielkopolskiego (Poznań i okolice). Chętnie wykonamy zlecenia w innych rejonach Polski, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

dane firmy Esco Plus :
MCK Jakub Ciechalski
ul. Brazylijska 15/13
03-946 Warszawa
NIP: 118-192-30-44

 

ESCO Plus
Tel: +48 606 236 794
E-mail: info@escoplus.pl

________________________
Współpracujemy: